Jeżeli miałeś wypadek samochodowy we Francji lub wypadek w pracy we Francji - skontaktuj sie z nami pomożemy uzyskać wysokie odszkodowanie za wypadek we Francji

Odszkodowanie za wypadek samochodowy we Francji

  • Prowadzimy sprawy o odszkodowania kompleksowo, łącznie z postępowaniem sądowym

  • Dla poszkodowanych w wypadkach uzyskujemy maksymalnie wysokie odszkodowania

  • Zadośćuczynienie dla bliskich za śmierć w wypadku samochodowym we Francji

zgłoś wypadek

Odszkodowanie za wypadek samochodowy we Francji

A A A

Wypadek samochodowy we Francji

Uzyskanie odszkodowania dla osoby poszkodowanej w wypadku samochodowym we Francji nie jest wcale takie proste. Bez pomocy wyspecjalizowanych w tym temacie prawników poszkodowany w starciu z ubezpieczycielem jest bez szans. Dlatego warto zadbać o to aby należne nam świadczenia po wypadku otrzymać szybko i w maksymalnie możliwej wysokości. Centrum Odszkodowań Lexpro to może Wam zapewnić.

Według oficjalnych statystyk we Francji w 2011 roku żyło około 60 tys. Polaków. Wśród takiej społeczności niemal codziennie zdarzają się rożnego rodzaju wypadki samochodowe czy ogólnie komunikacyjne. Zasadniczo, osoba poszkodowana w wypadku samochodowym ma prawo ubiegania się o odszkodowanie we Francji z polisy Odpowiedzialności Cywilnej sprawcy wypadku.

 

Jednakże nie jest to takie łatwe i oczywiste. Najczęściej podstawową barierą na jaka trafiają osoby próbujące coś działać w tej materii jest niezadawalająca znajomość języka francuskiego co utrudnia a czasami uniemożliwia rzetelne zebranie dokumentacji w sprawie czy w końcu sporządzenie dobrego pisma roszczeniowego do ubezpieczyciela. Nawet osoby z bardzo dobra znajomością języka sobie z tym nie poradzą bo konieczna jest jeszcze dogłębną znajomość tematu oraz przepisów prawa i procedur obowiązujących w tej dziedzinie.

 

Można śmiało powiedzieć, że bez pomocy wyspecjalizowanych w odszkodowaniach – prawników nie ma szans na uzyskanie jakiekolwiek odszkodowania za wypadek we Francji. Zawiłość postepowania likwidacyjnego oraz celowe utrudnianie przez Towarzystwa ubezpieczeniowe do minimum ograniczają szanse osób, które same próbują dochodzić roszczeń odszkodowawczych z tytułu wypadków we Francji.

 

Specyficzna sytuacja prawna wyróżniająca francuski system prawny od innych w zakresie odszkodowań powypadkowych dotyczy sytuacji pieszych i rowerzystów. Francuskie przepisy chronią ich niemal w sposób absolutny. Przekłada się to na fakt, że pieszy czy rowerzysta w 99 % zdarzeń komunikacyjnych ze swoim udziałem uznawany jest za ofiarę a tym samym otwiera to przepustkę do dochodzenia odszkodowania. Ekskulpacja sprawcy wypadku w którym uczestniczył pieszy czy rowerzysta jest praktycznie niemożliwa. Warto o tym pamiętać w każdych okolicznościach i zgłaszać takie zdarzenia do stosownych kancelarii odszkodowawczych.

zgłoś wypadek
kontakt

PRZYKŁADOWE ODSZKODOWANIA

F     Y     G
Opinie o nas: